„Czas feniksa” – zapowiedź nowej książki

Od jakiegoś czasu pracuję nad nową opowieścią, która będzie trochę inna niż poprzednie, gdyż umieszczam w niej więcej wątków sensacyjnych. Może niektórzy z Was mieli okazję przeczytać „W dół”, opowieść o mrocznej przeszłości i jeszcze mroczniejszej teraźniejszości młodego adwokata. Od jakiegoś czasu mam słabość do wątków prawniczych, więc tym razem na bohatera wzięłam młodego prokuratora.

Na beezar.pl, pod linkiem:

https://beezar.pl/ksiazki/czas-feniksa-fragment

od pewnego casu znajduje się zapowiedź „Czasu feniksa”. Nie chcę się powtarzać, dlatego na blogu podam nową informację – sprawa, z którą boryka się Wiktor, główny bohater, sięga swoimi korzeniami głęboko w przeszłość. Kiedy po trzydziestu latach podczas budowy autostrady zostają odkryte zwłoki…

Ale, ale, nie zdradzę fabuły. Przedstawię Wam za to fragment opowieści. Zacznę ją od początku i będę przedstawiać jak powieść w odcinkach. Postaram się robić to dwa razy w tygodniu tj. w czwartki i w poniedziałki, do momentu premiery całości, o czym Was, oczywiście, poinformuję.

Kiedy nastąpi premiera? Wciąż trudno powiedzieć. Książka musi odleżeć swoje, żeby autor (kłaniam się uniżenie) mógł jeszcze raz do niej podejść i zrobić ostatnie poprawki. Ufam jednak, że jeszcze w listopadzie „Czas feniksa” ujrzy światło dzienne.

Liczę na Wasze komentarze odnośnie nowej książki. To dzięki Waszym uwagom wiem, czy zmiana idzie w dobrą stronę.

Życzę miłej lektury!